Mājas > Jaunumi > Saturs

Pēc 4 RADĪJA gaismas vai var izmantot saziņai

- May 07, 2015 -

China LED ātrākajiem izaugsmes tirgus

Tikšanās laikā OSRAM apgaismojums tikai analīzes nodaļas pusvadītāju vecākais tehniskais vadītājs Chen Wen Cheng sacīja: pateicoties LED izmaksas nokritīs ātrāk nekā citiem gaismas avotiem, LED iekļūšanu tirgū strauji uzlabojas. "Līdz 2020. gadam, paredzams, ka LED tirgus izplatības rādītājs sasniedz 70 % Ķīnas cietzemi un Taivāna ir ātrākais augošajos tirgos."

LED satiksmes gaidāms pēc 4 gadu programmas

"Gaisma ir signāla modulāciju, lai LE d gaismas caurlaidību bezvadu sakaru tehnoloģijas, jaunā gaismā." Dr Luo Jianghua teica. Pēc viņa domām, LIKA ne tikai uz pieteikuma apgaismojuma jomā, bet arī caur integrāciju tādās jomās kā sakaru nozarē un lietiskais internets.

Redzamās gaismas komunikāciju tehnoloģija (VLC) ir minēta kā informācijas nesējs, izmantojot šķiedru, vadu pārraides vides un gaisa kanālu izmantojot redzamās gaismas joslas tieši pārvades gaismas signāla veidu komunikācijas, īsa attāluma komunikāciju jomā ir augstas drošības veiktspēja un enerģijas un lietojumprogrammu diapazona plata, priekšrocība, joslas platums ir vairāk w SFI 10.000 reizes reizes , 4 G 100 reizes reizes, kā sasniegt teorija ātrums, lejupielādējiet vienu filmu 1G nepieciešama pat tikai 0,1 sekundes.


Saistītās ziņas

Saistītie produkti

  • 1000w LED Floodlight
  • 40W LED gaismas josla
  • 500W RGB LED pludiņa gaisma
  • 120W LED ielu apgaismojums
  • 300W LED ielu apgaismojums
  • 100W LED Flood light