LED futbola arēnu Light

LED futbola arēnu Light

Gaismas indikators futbola arēnu. Pasaules izcilākie LED gaismas. Piemaksa precīzu optisko apgaismojuma sistēma, 95 % augstu efektivitāti. IP66 ūdensizturīgs, piemērots iekštelpu un āra lietošanai. Vides proctection, bez UV/Hg un kaitīgu vielu

Product Details

LED futbola arēnu Light


Specifikācijas


led soccer arena light specifications

Mums ir dažādi LED apgaismojums uz piemērota dažādās arēnās prasība, kā lielums, augstumu, tipu un stilu, zālē, pieredze dalībniekiem un skatītājiem utt.


led soccer arena light design 1

led soccer arena light design 3LED gaismas futbolu, vai plūdu gaismas vai augstu stendi, ir efektīvs veids, kā sasniegt optimālu apgaismojums, vienlaikus samazinot komunālo pakalpojumu un apkopes izmaksas laika gaitā. Tā kā gaismas ir par katru reizi, kad futbola laukums ir atvērts, ir jēga izmantot spuldzes, kas ilgst ilgu laiku. LED apgaismojums ir zems jaudas risinājums, kas nodrošina izcilu apgaismojumu un izmaksu ziņā efektīvs veids, kā pazemināt jūsu komunālo pakalpojumu izmaksas.


Soccer jomās atšķiras pēc to lieluma; vidusskolu, koledžu, atpūtas un stadiona sēdvietu, visi futbola laukumos prasa vienotu stiprumu no gaismas, kas nerada atspīdumu vai karstvietas, kūdra. Arī pat ja futbolu spēlēja zemes līmenī, bumbu var būt sacelsies augstu gaisā daudzas reizes visā spēlē. Pārliecinieties, ka jums ir labākais LED futbola apgaismojumu sagūstīt ik spēlē!


Spilgtajā gaismā ir slikti un var ietekmēt baudīt spēli. Samazināt atspīdumu futbola spēlētājiem un faniem, fokusējot gaismas, tāpēc tie ir ārpus redzamības spēlētājiem un skatītājiem.Mūsu produktu trenažieru zāles apgaismojuma risinājumuIMG_5885.jpg720w.jpg
Tenisa korts LED gaismas priekšrocības:

). augsta tīra alumīnija atstarotājs un karstu atbrīvošanas sistēmu;

b). lieljaudas LED apgaismojums, augstu effection, importē nemainīgu strāvu;

C). ISO, gājām un ar stingru kvalitātes kontroles grupu;

D). ilgi garantija: 3 gadi;

E). enerģijas taupīšana;

F). augstāko varas vadīja apgaismojuma lampiņa rūpniecībā;

G). apgaismojuma efektivitāte: līdz 170 lm/w.Hot Tags: Futbola arēnu indikators, futbola gaismas, gaismas arēnā

Izmeklēšana

Saistītie produkti